Szachy!

Późna informacja ale jakiś czas temu na serwerze pojawiła się szachownica pod samym spawnem wraz z możliwością szachowych rozgrywek ;)

Powraca parkour na nasz kibelek!!!

Póki co jedna mapa, raczej łatwa ale długa, oczywiście z czasem będą dodawane nowe mapy. W najbliższej przyszłości pojawią się także tablice wyników (pierwszy plan to przy spawnie ale jego twórca musi zaakceptować pomysł). Na razie na spokojnie, będą nowe mapy, będą tablice wyników, będzie o co walczyć :))
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!

Ranga [architect]

Aby trochę rozjaśnić zasady otrzymania tej rangi przyszła pora na ujednolicenie wymagań i wprowadzenie ich w życie. Krótko o tym czym jest ta ranga? Jest przyznawana osobom, których dzieła wyróżniają się na tle budowli przeciętnego gracza MC oraz sami w jakiś sposób mają pozytywny wpływ na budowanie społeczności serwera. Co do wymagań: 100 godzin spędzonych na serwerze (lub jeśli ktoś zdobył wcześniej w inny sposób 10k boków własnej działki), zgłoszenie na discordzie swojej budowli wraz z jej kordami i nickiem osoby/osób, ktore uczestnieczyły w budowie. Czy ranga zostanie przyznana ocenia administracja i jej najbliższe grono oraz brane pod uwagę są opinie społeczności. Ranga nie jest jedyną nagrodą ;)

/bw

Słuchajcie, jest późno i nie mam już siły rozpisywać się na ten temat, a chyba widać o co chodzi. Sprawa jest jeszcze nie przetestowana ale według moich obliczeń powinno wszystko działać. 

/hat

Nowa komenda dostępna dla architektów. Zrób sobie czapkę (prawie) ze wszystkiego!

Parkour

Chyba wyjaśniać nie muszę :)
/parkour

Parkour

Witajcie na pierwszym oficjalnym kiblowym parkourze! Pisz komendę /parkour i rozpocznij walkę o nagrodę!

Zapowiedź kolejnego konkursu na architekta!

Tak jak zwykle z końcem miesiąca kilka osób może otrzymać nagrody za ładne budowle. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się do administracji na discordzie wraz z podaniem kordów budowli i nicku budującego/budujących. Osoby, którym nie udało się w zeszłym miesiącu również są mile widziane przy kolejnym podejściu ;)

Kibelcraft.pl

Oto nowa strona internetowa, która powstaje na potrzeby naszego serwera :) Jeszcze jest dużo do zrobienia ale pewnym jest to, że tutaj będą aktualności. W jakiej formie? Jeszcze nie wiadomo. Na pewno dużo nowych rzeczy jeszcze się pojawi.

Pozdrowionka, Administracja :)

P.S. Osoby, które już prowadzą jakieś strony dotyczące tego serwera na twitterach, twarzoksiążkach czy innych portalach społecznościowych zachęcam do podsyłania linków. Mają duże szanse na znalezienie się w odnośnikach w stopce strony.
Tutaj możesz zagłosować na serwer:
Copyright ©2021 Kibelcraft.pl
free website
built with
kopage